Bezmaksas apmācības / lekcijas par projektu vadību

Mūsu misija ir veicināt kvalitatīvas projektu vadības kultūras veidošanu jauniešu vidū, kā arī rūpēties par pareizu izpratni par to, kas ir projektu vadība. Un savu misiju ar prieku arī pildām.

Ja vēlies, lai pastāstam tev, taviem draugiem, radiniekiem, kolēģiem, klases vai studiju biedriem, kas ir projektu vadība, tad droši sazinies ar mums. Savu iespēju robežās piedāvājam bezmaksas izglītojošas lekcijas vai prezentācijas par projektu vadību un tās dažādiem aspektiem.

 

Prezentāciju tēmas

Gan teorētiskas, gan praktiskas! Labprāt pastāstīsim par šādām tēmām:

  • Projektu vadības pamati
  • Komandas veidošana / darbs komandās
  • Motivācija
  • Konkrēta projekta case-study

Auditorija

Vēlamā auditorija, ar ko mums patīk strādāt, ir jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem, kuriem ir minimālas priekšzināšanas vai nav nekādu zināšanu par projektu vadību. Iespējams sadarboties gan ar studentu organizācijām, gan ar vidusskolēniem.

Lektori / vadītāji

Tie esam mēs paši! Jaunieši jauniešiem! Jo kas gan labāk var saprast jauniešu auditoriju, ja ne paši jaunieši. Mēs katrs esam pieredzējuši kādā noteiktā jautājumā un varam ar savu pieredzi padalīties. Atradīsim, kurš no mums būs pieejams, kompetents un gana pieredzējis, un tas arī būs nodarbības vadītājs.

 

Sazinies ar mums!

Vēlies bezmaksas lekciju / prezentāciju par projektu vadību?

Dod mums ziņu! Lūdzam sazināties ar mums kā minimums 2 nedēļas pirms vēlamā pasākuma!

Sazinies ar mums!